Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd.
Ana sayfa

Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd.

Çin Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Genellikle römorkların işlevselliği konusunda çok tatmin edici ve iyi destek ve iletişiminiz için teşekkür ederiz!

—— Tomislav Blazeka

Çözümünüz bana çok inandırıcı geliyor ve ekipmanlarınızla deneysel ve ticari kurutma tesisini kurmak için sabırsızlanıyoruz.

—— Veronica Cardenas

Biz deneyimi gerçekten dikkate değer ve ekipman çok iyi bulundu.

—— FAO Adam Balıkçı

Ben sohbet şimdi

Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd.

1 2 3 4
Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd. Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd. Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd. Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd.
Transfer car
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Markalar : Henan Mükemmel
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 5,000,000-10,000,000
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 60% - 70%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

Henan Perfte Handling Equipment Co, Ltd araştırma ve geliştirme, tasarım, equipment.Our şirket modern bir yönetim ekibi, teknoloji ekibi ve elektrik taşıma ekipmanları, akülü transfer arabası, malzeme transferi üretim teknisyeni ekibi bir şirket tasarım şirketidir. arabası, pota transferi bogie, bobinleri parça taşıma vb. Modern bir yönetim ekibi ve mükemmel kadrosu olan profesyonel üretim şirketi olarak. Ürünlerimiz CE, SGS, ISO sertifikası ve diğer 8 ulusal patentleri alır ve ürünlerimiz 40'tan fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir.

Henan Mükemmel Taşıma Ekipmanı Co, Ltd onun mühendisliği ve işçilerin, mekanik, hidrolik, elektronik ve pnömatik uzmanlaşan irade ve ilgi ile bu teknolojik ortamda yayılan en iyi fikirleri üretmek onun üretim ve zorladı .PERFECT entegre yönetim sistemi benimser Şirket süreçlerinin ve ürünlerinin sürekli iyileştirilmesini destekleyen ISO 9001norms'a göre.

Henan Mükemmel Taşıma Equipment Co, Ltd ürünleri özelleştirilmiş ve tüm dünyada yaygın olarak kullanılan ünlü malzeme Transferi Otomobil üreticisi. Firmamız ISO9001 Kalite yönetim sistemi geçti ve CE aldı, SASO, SGS sertifikası. Bu arada, biz de 8 ulusal patent var.

2015 yılından bu yana, Henan perfte handling equipment Co, Ltd araştırma ve geliştirme ve farklı transfer sepeti çeşitli üretim üzerinde duruldu ve ürünlerimiz sadece ülke genelinde satılan değil, aynı zamanda ABD, Almanya, Tayland, Hollanda, ihraç Güney Afrika, Suriye, Türkiye, Nepal vb.

Kısaca “Kendime inanıyorum ve kendi ürünlerimize inanırım” ; “Şirketimize inanıyorum ki, meslektaşlarım ve asistanlarım olduğuna inanıyorum” ; “İyi bir ruh halindeyim, aynı zamanda dünyanın en büyük kelimesinin güven olduğuna inanıyorum. ”

Ürünlerimizle ilgilenen veya hakkımızda daha fazla bilgi almak isteyen kişiler, lütfen bizimle iletişime geçin, sorunuz için bekliyorum.

İletişim bilgileri
Henan Perfect Handling Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Mike Wang

Tel: 187 9067 5017

Faks: 86-0373-3020456

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)